Vizsgajelentkezés

Referencia Iskolák

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium (Cegléd, 2018.11.13.)

Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola (Pécs, 2018.12.17.)

Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola ( Komló, 2018.12.17.)

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium (Eger, 2019.01.15.)

Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium (Eger, 2019.02.07.)

Báthory István Katolikus Általános Iskola,Gimnázium és Szakgimnázium (Nyírbátor, 2019.03.11.)

Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium (Kapuvár, 2019.03.25.)

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola (Nyíregyháza, 2019.04.05.)

Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium (Mátészalka, 2019.05.14.)

Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája (Győr, 2019.05.28.)

Újbudai József Attila Gimnázium (Budapest, 2019.09.04.)

Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma (Pápa, 2019.10.14.)

Tiszavasvári Váci Mihály Gimnázium (Tiszavasvári, 2019.11.08.)

Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium (Dombóvár, 2020.02.04.)

Pannon Oktatási Központ (Dunaújváros, 2020.02.13.)

Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium (Sárospatak, 2020.02.26.)

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi és Művészeti Szakgimnázium (Sopron, 2020.03.20)

Győri Szakképzési Centrum Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma (Győr, 2020.03.20.)

Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium (Győr, 2021.10.19.)

Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (Várpalota, 2021.10.19.)

Veszprémi SZC Bethlen Gábor Közgazdasági és Közigazgatási Technikum (Veszprém, 2021.10.19.)

III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (Zirc, 2021.10.19.)

Türr István Gimnázium (Pápa, 2021.11.30.)

Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Ajka, 2021.11.30.)

Junior Partner Iskolák

Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (1085 Budapest, 2019.03.25.)

Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Tatabánya, 2019.04.24.)

Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola (Budaörs, 2019.06.06.)

Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola (1173 Budapest, 2019.06.20.)

Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola (1138 Budapest, 2019.10.15.)

Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola (Biatorbágy, 2019.11.01.)

Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Fót, 2019.11.01.)

Csornai Széchenyi István Általános Iskola (Csorna, 2020.01.27.)

II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola (Csorna, 2020.02.12.)

Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola Regisztrált Tehetségpont és Előminősített Referenciaintézmény (Győr, 2020.02.14.)

Mezőtúri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolája (Mezőtúr, 2020.03.13.)

Nagyalásonyi Kinizsi Pál Általános Iskola (Nagyalásony, 2021.10.19.)

Nepomuki Szent János Katolikus Általános Iskola (Várpalota, 2021.10.19.)

Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium (Ajka, 2021.11.30.)

Ajkai Eötvös Loránd-Kossuth Lajos Általános Iskola (Ajka, 2021.11.30.)

Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola (Dunakeszi, 2022.02.23.)

Fóti Fáy András Általános Iskola (Fót, 2022.02.23.)

Horváth István Általános Iskola (Pétfürdő, 2022.03.18.

Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Biatorbágy, 2022.04.28.)